Styled Google Map (8.x-2.3) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Closed
nn: Stengt

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Category
nn: Kategori

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Location
nn: Stad

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Price
nn: Pris

en: Text color
nn: Tekstfarge

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk
