Styled Google Map (8.x-2.4) - en to hr translation catalogue (27 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Closed
hr: Zatvoreno

en: Enable
hr: Omogući

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Category
hr: Kategorija

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: Location
hr: Lokacija

en: Authored by
hr: Autor

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Price
hr: Cijena

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Font size
hr: Veličina fonta

en: Style
hr: Stil

en: Top left
hr: Vrh lijevo

en: Top right
hr: Vrh desno

en: Bottom right
hr: Dno desno

en: Bottom left
hr: Dno lijevo

en: pixels
hr: piksela

en: Top center
hr: Vrh sredina

en: Bottom center
hr: Dno sredina
