Styled Image Field (1.0.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Content
cs: Obsah

en: File
cs: Soubor

en: Fields
cs: Pole

en: Image styles
cs: Styly obrázků

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: Alt
cs: Popisek (Alt)

en: Link image to
cs: Odkázat obrázkem na

en: Nothing
cs: Nic
