Styled Image Field (1.0.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Content
et: Sisu

en: File
et: Manus

en: Fields
et: Väljad

en: Reference
et: Viide

en: Image styles
et: Pildistiilid

en: Image style
et: Pildi stiil

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Nothing
et: Mitte midagi

en: Responsive image styles
et: Kohanduva pildi stiilid
