Styled Image Field (1.0.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Content
sk: Obsah

en: File
sk: Súbor

en: Fields
sk: Polia

en: Reference
sk: Referencia

en: Image styles
sk: Štýly obrázkov

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: Nothing
sk: Nič

en: Responsive image styles
sk: Štýly responzívnych obrázkov
