Styled Image Field (1.0.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: File
el: Αρχείο

en: Fields
el: Πεδία

en: Reference
el: Αναφορά

en: Image styles
el: Στυλ εικόνων

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: Link image to
el: Σύνδεσμος εικόνας στο

en: Nothing
el: Τίποτα

en: Responsive image styles
el: Responsive στυλ εικόνων
