Styled Image Field (1.0.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Content
eo: Enhavo

en: File
eo: Dosiero

en: Fields
eo: Kampoj

en: Image styles
eo: Bildaj stiloj

en: Image style
eo: Bilda stilo
