Styled Image Field (1.0.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Content
fi: Sisältö

en: File
fi: Tiedosto

en: Fields
fi: Kentät

en: Reference
fi: Viittaus

en: Image styles
fi: Kuvatyylit

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: Link image to
fi: Linkitä kuva

en: Nothing
fi: Ei mitään

en: Responsive image styles
fi: Responsiivisten kuvien tyylit

en: Responsive image style
fi: Responsiivisen kuvan tyyli
