Styled Image Field (1.0.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Content
fr: Contenu

en: File
fr: Fichier

en: Fields
fr: Champs

en: Reference
fr: Référence

en: Image styles
fr: Styles d'images

en: Image style
fr: Style d'image

en: Link image to
fr: Lier l'image à

en: Nothing
fr: Rien

en: Responsive image styles
fr: Styles d'images adaptatifs

en: Responsive image style
fr: Style d'image adaptatif
