Styled Image Field (1.0.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Content
he: תוכן

en: File
he: קובץ

en: Fields
he: שדות

en: Reference
he: רפרנס

en: Image styles
he: סגנונות תמונה

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Nothing
he: ללא
