Styled Image Field (1.0.0) - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Content
ms: Kandungan

en: File
ms: Fail

en: Fields
ms: Medan-medan

en: Image styles
ms: Stail-stail imej

en: Image style
ms: Stail imej

en: Link image to
ms: Paut imej pada

en: Nothing
ms: Tiada apa-apa
