Styled Image Field (1.0.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Content
oc: Contengut

en: File
oc: Fichièr

en: Fields
oc: Camps

en: Image styles
oc: Estils d'imatges

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: Link image to
oc: Ligar l'imatge a

en: Nothing
oc: Res
