Styled Image Field (1.0.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Content
ru: Содержимое

en: File
ru: Файл

en: Fields
ru: Поля

en: Reference
ru: Связь

en: Image styles
ru: Стили изображения

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: Link image to
ru: Изображение как ссылка на

en: Nothing
ru: Ничего

en: Responsive image styles
ru: Адаптивные стили изображений

en: Responsive image style
ru: Адаптивный стиль изображения
