Styled Image Field (1.0.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: File
ta: கோப்பு

en: Reference
ta: குறிப்பு

en: Image styles
ta: புகைப்பட விதங்கள்

en: Nothing
ta: ஏதுமில்லை
