Styled Image Field (1.0.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Content
tr: İçerik

en: File
tr: Dosya

en: Fields
tr: Alanlar

en: Reference
tr: Kaynak

en: Image styles
tr: Resim stilleri

en: Image style
tr: Resim stili

en: Link image to
tr: Resmin bağlanacağı yer

en: Nothing
tr: Hiçbir şey

en: Responsive image styles
tr: Duyarlı resim stilleri

en: Responsive image style
tr: Duyarlı resim stili
