Style Guide (2.1.0) - en to ml translation catalogue (14 entries)

en: Forms
ml: ഫോമുകള്‍

en: User interface
ml: ഉപയോക്തൃ ഇന്റർഫേസ്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Item
ml: ഇനം

en: Overview
ml: അവലോകനം

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Links
ml: ലിങ്കുകൾ

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം

en: System
ml: സിസ്റ്റം
