CKEditor Styles Combo Plus (1.0.1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: No styles configured
da: Ingen styles konfigureret

en: @count styles configured
da: @count styles konfigureret

en: The provided list of styles is syntactically incorrect.
da: Den angivne liste af styles er ikke syntaktisk korrekt.

en: A list of classes that will be provided in the "Styles" dropdown. Enter one or more classes on each line in the format: element.classA.classB|Label. Example: h1.title|Title. Advanced example: h1.fancy.title|Fancy title.<br />These styles should be available in your theme's CSS file.
da: En liste af klasser som vises i "Styles"-menuen. Indtast én eller flere klasser på hver linje på formen: element.classA.classB|Label. Eksempel: h1.title|Title. Avanceret eksempel: h1.fancy.title|Fancy title.<br />De nye styles skal være defineret i temaets CSS-fil.

en: Each style must have a unique label.
da: Hver stil skal have et unikt navn.
