CKEditor Styles Combo Plus (1.0.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Styles
tr: Biçemler

en: No styles configured
tr: Yapılandırılmış bir stil yok

en: @count styles configured
tr: @count stil yapılandırıldı

en: The provided list of styles is syntactically incorrect.
tr: Sağlanan stil listesi sözdizimi bakımından yanlış.

en: A list of classes that will be provided in the "Styles" dropdown. Enter one or more classes on each line in the format: element.classA.classB|Label. Example: h1.title|Title. Advanced example: h1.fancy.title|Fancy title.<br />These styles should be available in your theme's CSS file.
tr: "Stiller" açılır listesinde sağlanacak sınıfların bir listesi. Her bir satıra, öğe.sınıfA.sınıfB|Etiket biçiminde bir ya da daha fazla sınıf girin. Örnek: h1.başlık|Başlık. İleri düzey örnek: h1.fancy.başlık|Fancy başlık.<br />Bu stiller, temanızın CSS dosyasında var olmalıdır.

en: Each style must have a unique label.
tr: Her stilin benzersiz bir etiketi olmalıdır.
