Style Switcher (8.x-2.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Title
eu: Izenburua

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Path
eu: Bide-izena

en: Global settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Style
eu: Estiloa

en: Theme settings
eu: Temaren ezarpenak

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Styles
eu: Estiloak

en: Add style
eu: Estiloa gehitu

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
eu: Makinarentzako irakurgarria den izen bereizia. Letra xehe, zenbaki eta azpimarraz bakarrik osatua.
