Style Switcher (8.x-2.0-beta1) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: User interface
br: Etrefas implijer

en: Title
br: Titl

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ
