Style Switcher (8.x-2.2) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Title
ka: სათაური

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Path
ka: გზა

en: Global settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Style
ka: სტილი
