Style Switcher (8.x-2.2) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Title
sv: Titel

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Path
sv: Sökväg

en: Global settings
sv: Globala inställningar

en: Style
sv: Stil

en: Theme settings
sv: Inställningar för tema

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Styles
sv: Stilmallar

en: Add style
sv: Lägg till stil

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
sv: Ett unikt maskinläsbart namn. Får bara innehålla små bokstäver, siffror och understreck.

en: Enable @title
sv: Aktivera @title

en: Set @title as default
sv: Ställ in @title som förvalt
