Style Switcher (8.x-2.2) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Title
ug: تىما

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Global settings
ug: ئومۇمى تەڭشەش

en: Styles
ug: شەكلى

en: Add style
ug: ئۇسلۇب قوشۇش
