Style Switcher (8.x-2.3) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Title
cs: Nadpis

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Path
cs: Cesta

en: Global settings
cs: Globální nastavení

en: Style
cs: Styl

en: Theme settings
cs: Nastavení tématu vzhledu

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Styles
cs: Styly

en: Add style
cs: Přidat styl

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
cs: Unikátní strojově čitelný název. Může obsahovat pouze malá písmena, čísla a podtržítka.

en: Set @title as default
cs: Nastavit @title jako výchozí
