Style Switcher (8.x-2.3) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Title
eo: Titolo

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Path
eo: Vojo

en: Global settings
eo: Globalaj agordoj
