Style Switcher (8.x-2.3) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Title
nn: Tittel

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Path
nn: Sti

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
nn: Eit unikt datamaskinlesbart namn. Kan bare innehalde små bokstavar, tal og understrek.
