Style Switcher (8.x-2.3) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Title
pl: Tytuł

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Path
pl: Ścieżka

en: Global settings
pl: Ustawienia globalne

en: Style
pl: Styl

en: Theme settings
pl: Ustawienia skórki

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Styles
pl: Style

en: Add style
pl: Dodaj styl

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
pl: Unikalna nazwa wewnętrzna. Może zawierać jedynie małe litery, cyfry i łączniki.

en: Enable @title
pl: Włącz @title

en: Set @title as default
pl: Ustaw @title jako domyślny
