Style Switcher (8.x-2.3) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Global settings
te: సార్వత్రిక అమరికలు

en: Style
te: శైలి
