Style Switcher (8.x-2.3) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Title
ur: عنوان

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Enabled
ur: فعال

en: Edit
ur: تدوین

en: Weight
ur: وزن

en: The configuration options have been saved.
ur: کنفگریشن کے انتخابت محفوظ کرلیے گۓ ھیں۔

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Path
ur: پاتھ
