Style Switcher (8.x-2.4) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Title
da: Titel

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Path
da: Sti

en: Global settings
da: Globale indstillinger

en: Style
da: Typografi

en: Theme settings
da: Indstillinger for theme

en: Machine name
da: Internt navn

en: Add style
da: Tilføj format

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
da: Et unikt, maskinlæsbart navn. Må kun indeholde små bogstaver, tal og understregninger.

en: Set @title as default
da: Sæt @title som standard
