Style Switcher (8.x-2.4) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Title
fi: Otsikko

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Path
fi: Polku

en: Global settings
fi: Sivuston laajuiset asetukset

en: Style
fi: Tyyli

en: Theme settings
fi: Teema-asetukset

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Styles
fi: Tyylit

en: Add style
fi: Lisää tyyli

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
fi: Uniikki koneellisesti luettava nimi. Saa sisältää vain pieniä kirjaimia, numeroita ja alaviivoja.

en: Set @title as default
fi: Aseta @title oletukseksi
