Style Switcher (8.x-2.4) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Title
et: Pealkiri

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Path
et: Tee

en: Global settings
et: Üldseaded

en: Style
et: Stiil

en: Theme settings
et: Kujundusmalli seaded

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Styles
et: Stiilid

en: Add style
et: Lisa stiil

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
et: Unikaalne süsteemne nimetus. Võib sisaldada ainult väikesi tähti, numbreid ja alakriipsu.

en: Set @title as default
et: Määra vaikimisi @title
