Sub Entity (1.0.0-rc1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Parent
ro: Părinte

en: Label
ro: Etichetă

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Entity ID
ro: ID-ul entității
