Sub Entity (1.0.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Label
be: Подпіс

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці
