Sub Entity (1.0.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Parent
hu: Szülő

en: Label
hu: Címke

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója
