Sub Entity (1.0.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Parent
it: Genitore

en: Label
it: Etichetta

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Entity ID
it: ID Entità
