Sub Entity (1.1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Parent
ne: मूल

en: Label
ne: लेबल

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
