Sub Entity (1.1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Label
oc: Etiqueta

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Entity ID
oc: Identificant (ID) de l'entitat

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
