Sub Entity (1.1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Parent
ru: Родитель

en: Label
ru: Метка

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Entity ID
ru: Идентификатор сущности
