Sub Entity (1.2.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Parent
fi: Isäntä

en: Label
fi: Tunnus

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID
