Sub Entity (1.2.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Parent
ja: 親

en: Label
ja: ラベル

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Entity ID
ja: エンティティID
