Sub Entity (2.0.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Parent
ca: Pare

en: Label
ca: Etiqueta

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat
