Sub Entity (2.0.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Parent
fa: والد

en: Label
fa: برچسب

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Entity ID
fa: شناسه عنصر
