Sub Entity (2.0.2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Parent
el: Γονέας

en: Label
el: Ετικέτα

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Entity ID
el: ID οντότητας
