Sub Entity (2.0.3) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Title
es: Título

en: Parent
es: Padre

en: Label
es: Etiqueta

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Entity ID
es: ID de entidad
