Sub Entity (3.0.0-rc3) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Parent
ar: الأب

en: Label
ar: التسمية

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Entity ID
ar: معرّف الكينونة

en: UUID
ar: المعرف UUID
