Sub Entity (3.0.0-rc3) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Title
gl: Título

en: Parent
gl: Pai

en: Label
gl: Etiqueta

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Entity ID
gl: ID da entidade
