Sub Entity (3.0.0-rc3) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Parent
hi: मूल जनक

en: Label
hi: लेबल

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: Entity ID
hi: इकाई आईडी

en: UUID
hi: युयुआइङी
