Sub Entity (3.0.0-rc3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Parent
jv: Induk

en: Label
jv: Judul

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Entity ID
jv: ID Entiti
