Sub Entity (3.0.0-rc4) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Label
pl: Etykieta

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Entity ID
pl: ID encji
